Nu is het nog niet begonnen
In Nu is het nog rustig zie je volwassenen die in sneltreinvaart door het leven razen. Ze rennen van de ene gebeurtenis naar de andere. Er wordt gelachen, geruzied, geflirt en gehuild. Het ene is nog niet voorbij, of het volgende staat al te wachten.
We leven in een wereld waarin alles snel moet gaan. En we zijn er best goed in geworden.
Altijd bezig, altijd onderweg, altijd iets op de planning.
Nu is het nog rustig is een voorstelling waarin de volwassenen altijd maar blijven gaan en geen oog lijken te hebben voor wat er om hen heen gebeurt. Een dolgedraaide wereld. Tot er plots iets traag naar boven komt. Of langs opzij komt. Waarom ziet niemand dit? Waarom gaat iedereen maar door?
Kan iemand hen misschien helpen?
Zijn er misschien kinderen in de zaal?
Bekijk hier wat regisseur Jetse Batelaan te vertellen heeft over de voorstelling:
Jetse Batelaan

Jetse Batelaan is de regisseur van deze voorstelling en artistiek leider van Theater Artemis (NL). In hetpaleis maakte hij ook al Het eind van het begin van het einde, Een leuk avondje uit en De (voorstelling die moet overleven met het allerlaatste dat nog over is).
Misschien zag jij wel al één van deze voorstellingen?
Wat weet je er nog van?
Wat viel je op?
Kom hier meer over Jetse te weten.