wie is wie

 

Artistiek

Els De Bodt, algemeen en artistiek directeur
Tom Rummens, programmatie
Jelte Van Roy, artistiek projectleider, 03 202 83 20
Emilie Poelmans, artistiek projectleider, 03 202 83 71
Julie Verdickt, spreiding & tourmanagement, 03 202 83 69
Brechtje Van Bel, educatie 03 202 83 74
Silke De Bruyne, eductaie 03 202 83 74
Tessa Verbruggen, educatie 03 202 83 74
  

Publiek

Elke Grommen, coördinator publiek, 03 202 83 96
Helke Smet, communicatie, 03 202 83 95
Katya Chekina, communicatie, 03 202 83 94
Sarah Van Loon, publiekswerking & vrijwilligers, 03 202 83 64
Rien Haest, verantwoordelijke onthaal & suppoosten, 03 202 83 45
Magda Adriaensen, onthaal
Marina Peeters, onthaal
Lynn Elshof, onthaal
 

Zakelijk

Frederik Verrote, zakelijke coördinator, 03 202 8334
Isabelle Hernould, assistent zakelijk coördinator
Bob Verselder, administrator, 03 202 83 41
Greet Volckeryck, boekhouder, 03 202 83 43
Nelly Wuyts, administratief medewerker, 03 202 83 42 
Frederik Liekens, verantwoordelijke gebouw
Steve Weemaes, gebouwbeheerder 
Tim Vandewalle, verantwoordelijke hetgeluk
Pirre Pluymers, kantinemedewerker
Nushi Lambreva, kantinemedewerker
Aly Dia, medewerker gebouw
Mustapha Sarsri, portier
Omar Sarsri, portier
Peter Verkuijl, portier
 

Technisch

Richard Kerkhofs, technisch coördinator, 
Erik Moonen, technisch productieleider, 03 202 83 47
Linde Raedschelders, technisch productieleider, 03 202 83 49
Rita Pottier, administratief medewerker, 03 202 83 35
Fati Ben Azouz, theatertechnicus
Ben Bonner, theatertechnicus
Koen Corbet, theatertechnicus
Barbara De Wit, theatertechnicus
Patrick Romain, theatertechnicus
Marco Santy, theatertechnicus
Vicente Simon Araixa, theatertechnicus
Piet Van Deun, theatertechnicus
Francis Van Laere, theatertechnicus
Sander Salden, theatertechnicus
Dirk D'hooghe, theatertechnicus
Danny Havermans, decoratelier
Luk Willekens, decoratelier
Hilde Mertens, kostuumatelier
Veerle Segers, kostuumatelier

 
Suppoosten


Yasmien Adam, Kevin Aguirre Araya, Samuel Allemand, Arno Boey, Astrid Gerard, Lena Gevaerts, Luka Godo,
Jecsan Jimenez Leon, Jaan Jochems, Temenuzhka Lambreva, Jassime Meeusen, Laura Peymen, Gitte Roelandt, Mohammed Talabani, Dasislava Todorova, Fran Van Gysegem, Helena Van Hoolst, Mathias Van Mieghem, Loes Vanhaverbeke, Marjolien Cuypers, Lise De Smet, Judith Gevaerts, Wannes Hautekiet, Danni Havermans, Vanesa Jimenez Leon, Romeo Lothy Bampende, Babette Somers, Max Vandenbroeck, Mien Vanhaverbeke, Sandra Vives Caudeli en Vangel Vlahov
 

Raad Van Bestuur


Annick Schramme (voorzitter), Cathy Berx, Hanneleen Broeckx, Saskia Cuyvers,
Sanne Descamps, Eddie Guldolf, Frederic Hannequart, Caroline Bastiaens, Janna Lefevere, Buket Karaca, Philip Mielants, Steven Renders, Sarah Van Grieken, Arne Van Staeyen, Maarten Vanderhenst en Bruno Vanobbergen