wie is wie

Directie

Els De Bodt, algemeen directeur
Tom Rummens, artistiek coördinator, 03 202 83 68
Frederik Verrote, zakelijk coördinator
  

Artistiek

Tom Rummens, artistiek coördinator, 03 202 83 68
Tinne Jacobs, dagelijkse werking, 03 202 83 44
Jelte Van Roy, artistiek projectleider, 03 202 83 20
Kerensa Verhoosel, artistiek projectleider, 03 202 83 71
Julie Verdickt, spreiding & tourmanagement, 03 202 83 69
Helke Smet, communicatie, 03 202 83 95
Katya Chekina, communicatie 03 202 83 94
Elke Grommen, publiekswerking, 03 202 83 96
Anja Geuns, educatie, 03 202 83 75
Atia Reta, administratief medewerker, 03 202 83 59
Silke De Bruyne, educatief medewerker, 03 202 83 74
Brechtje Van Bel, educatief medewerker,  03 202 83 74
Eva De Baets, medewerker theaterworkshops
Suzy Mandaglio, medewerker theaterworkshops
Dahlia Pessemiers, medewerker theaterworkshops
Benjamin Verhoeven, medewerker theaterworkshops
Seckou Oulognein, medewerker theaterworkshops
Leonie Van Laerhoven, medewerker theaterworkshops
Sandra Delgadillo, medewerker theaterworkshops

 

Zakelijk

Bob Verselder, administrator, 03 202 83 41
Greet Volckeryck, boekhouder, 03 202 83 43
Nelly Wuyts, administratief medewerker, 03 202 83 42
Pirre Pluymers, kantinemedewerker
Nushi Lambreva, kantinemedewerker
Sarah Van Loon, suppoosten en vrijwilligerswerking, 03 202 83 64
Bart Hosteaux, gebouwbeheer/preventieadviseur, 03 202 83 09
Aly Dia, medewerker gebouw
Mustapha Sarsri, portier
Omar Sarsri, portier
Peter Verkuijl, portier
Yorgos Tsakiridis, portier
Frank Meyer, verantwoordelijke onthaal, 03 202 83 45
Magda Adriaensen, onthaal
Lynn Elshof, onthaal
Marina Peeters, onthaal
 

Technisch

Rita Pottier, administratief medewerker, 03 202 83 35
Erik Moonen, technisch productieleider, 03 202 83 47
Linde Raedschelders, technisch productieleider, 03 202 83 49
Fati Ben Azouz, theatertechnicus
Ben Bonner, theatertechnicus
Koen Corbet, theatertechnicus
Tom De Roy, theatertechnicus
Barbara De Wit, theatertechnicus
Frank Haesevoets, theatertechnicus
Frederik Liekens, theatertechnicus
Patrick Romain, theatertechnicus
Marco Santy, theatertechnicus
Vicente Simon Araixa, theatertechnicus
Piet Van Deun, theatertechnicus
Francis Van Laere, theatertechnicus
Danny Havermans, decoratelier
Luk Willekens, decoratelier
Hilde Mertens, kostuumatelier
Veerle Segers, kostuumatelier

 
Suppoosten


Yasmien Adam, Kevin Aguirre Araya, Samuel Allemand, Arno Boey, Tijs Bonner,  Lynn Elshof, Astrid Gerard, Lena Gevaerts ,Luka Godo, Jolien Janssens, Jecsan Jimenez Leon, Jaan Jochems, Temenuzhka Lambreva, Olivier Mees, Jassime Meeusen, Cedric Peeters, Laura Peymen, Kamal Qebayli,Gitte Roelandt, Mohammed Talabani, Dasislava Todorova, Fran Van Gysegem,Greet Van Halewyck, Helena Van Hoolst, Mathias Van Mieghem, Loes Vanhaverbeke, Thomas Vertsrepen, Anabel Wilboorts
 

Raad Van Bestuur


Annick Schramme (voorzitter), Cathy Berx, Hanneleen Broeckx, Saskia Cuyvers, Sanne Descamps, Eddie Guldolf, Frederic Hannequart, Caroline Bastiaens, Janna Lefevere, Buket Karaca, Philip Mielants, Steven Renders, Sarah Van Grieken, Arne Van Staeyen, Maarten Vanderhenst en Bruno Vanobbergen