I think we need to talk
-
20 okt 2210:00 - 11:00schoolvoorstellingJan Van Rijswijcklaan 298
-
20 okt 2213:30 - 14:30schoolvoorstellingJan Van Rijswijcklaan 298
-
21 okt 2210:00 - 11:00schoolvoorstellingJan Van Rijswijcklaan 298
-
21 okt 2213:30 - 14:30schoolvoorstellingJan Van Rijswijcklaan 298
-
22 okt 2219:00 - 20:00Jan Van Rijswijcklaan 298
Soms is er niet meer nodig dan een roze draad om mensen in beweging te krijgen, generaties met elkaar te verbinden en levens te verknopen.
Je kan kiezen om voor de voorstelling deel te nemen aan een open atelier en draden, kostuums of decorelementen aan elkaar haken. En als je dat wil, krijg je ook een rol in de voorstelling. Een roze rol van wol.
Meer weten over het maakproces? Lees er hier alles over.
De voorstelling gaat door in de oude Ford Permeke garage, bereikbaarheidsinformatie vind je op deze pagina. Het open atelier gaat door in hetpaleis.
taalicoon

Credits
spel: Katrijn De Cooman, Jitse Huysmans, Pepijn Huysman (stage)
productie/cocreatie: Collectief Elan(d), Manoeuvre
coproductie: workspacebrussels, C-TAKT, STUK kunstencentrum - Leuven, Kunstencentrum BUDA Kortrijk, DURF2030, KAAP
coproducties: Kunstencentrum VIERNULVIER - Gent
muziek: Hans Beckers
kostuum: Collectief Elan(d), Manoeuvre
productiemedewerker: Usha Henning
technische decorelementen: Mikaël Wellens
coaching: Seppe Baeyens
met steun van: Stad Gent, de Vlaamse Overheid
met dank aan: cultuurcentrum De Grote Post, kunstencentrum CAMPO - Gent, Femke Platteau, alle toevallige passanten of deelnemers tijdens work in progress / open ateliers