Yuri van der Hoeven

What We Can Do Together

MonkeyMind Company & Unmute Dance Company
2025 - 2026
do 12 feb en vr 13 feb
12 feb 26
en
13 feb 26

Choreograaf Lisi Estaras brengt in deze dansvoorstelling acht uitmuntende performers op het podium. Europeanen en Afrikanen, jonge en ervaren dansers met verschillende culturele achtergronden, verschillend in gender en dansstijl, in lichaam en vermogen.

Hoe verschillend ze ook zijn, de dansers zoeken hun eigen taal. Gebarentaal, lichaamstaal, spreektaal, danstaal, geschreven taal... Alle middelen zijn goed om te communiceren. Het resultaat is grappig, revolutionair, energiek, ontroerend, indrukwekkend, absurd en gewoonweg mooi.

Een ontdekkingstocht naar de ander en zijn verrassende werkelijkheid. Vooroordelen worden verbrijzeld en de kijker wordt geconfronteerd met zijn eigen beperkingen.

voorstelling deels in Vlaamse Gebarentaal

 

Het is een hartenkreet: What we can do together gaat over wat we kunnen. Als we willen en... de kans krijgen

pzazz

meer weten?

  • lees de recensie van pzazz

concept en choreografie: Lisi Estaras
dansers: Sophie Warnant, Julia Luna Dierens, Hannah Bekemans, Nadine McKenzie, Zoë Chungong, Elie Tass, Andile Vellem, Joseph Tebandeke
kostuum en scenografie: Louis Verlinde
administratie en productieleiding: Nicole Petit
resident: STUK kunstencentrum - Leuven
assistent Hannah: Marjan Colombie
assistent Julia Luna: Frank Dierens
dramaturgie: Sara Vanderieck
muziekcompositie: Gabriel Chwojnik
scenografie: Helmut Van den Meersschaut
producenten: MonkeyMind vzw/MonkeyMind Company en Unmute Dance Company
coproductie: Charleroi danse - centre chorégraphique de Wallonie - Bruxelles, December Dance Festival Brugge, Dorky Park in residentie in Volksbühne Berlin, Festival van Vlaanderen Gent, Perpodium vzw
met steun van: STUK Leuven (residentie) en laGeste (studiogebruik) en de taxsheltermaatregel van de Belgische Federale Overheid via Ufund