Eigenlijk zijn jullie hier te jong voor
© Vicky Bogaert

Eigenlijk zijn jullie hier te jong voor

Hoe volwassen zijn volwassenen?

Fernand

12+

Tarieven

+26 jaar € 18,00
-26 jaar € 14,50
-18 jaar € 9,00
kansentarief € 3,00
Speelduur 1u00
hetpaleis

voor iedereen vanaf 12 jaar

De ultieme volwassene heeft het helemaal voor elkaar, snapt hoe alles in elkaar zit en heeft een antwoord klaar op iedere vraag, betaalt rekeningen en verzekeringen, kan risico’s inschatten en gaat goed om met
verantwoordelijkheden.

Aan de buitenkant zie je niks, maar binnenin denkt deze volwassene aan zich volproppen met paprikachips, aan de hele dag gamen in pyjama en veilig achterop bij mama op de fiets.

Na Niet echt, wel waar (een ode aan het theater), Onzin voor gevorderden (een ode aan de wetenschap) en Alles wat je moet weten (een ode aan de puberjaren) zoomt de nieuwe voorstelling van Fernand in op hoe jongeren naar volwassenen kijken en omgekeerd. Zijn volwassenen wel écht volwassen? 

Of spelen ze op hun werk dat ze volwassen zijn? En wat betekent het om je plots te moeten “gedragen” terwijl het kind in jezelf nog altijd hevig rondspringt?

speeldata

  1. hetpaleis
    • voorstelling

deze productie speelt ook als schoolvoorstelling

Voor meer informatie in verband met de schoolvoorstellingen kan je hier terecht.

schoolvoorstellingen

credits

creatie en spel: Heleen Desmet, Bram Kelchtermans, Julia Lucas & Tuur Van Boxem
regie: Steven Beersmans
muziek: Thijs Boyen
dramaturgie: Sabien Van Herzele
kostuum: Elise Goedgezelschap
scenografie en licht: Michiel Van Cauwelaert
techniek: Geert De Vleesschauwer
productie: Fernand
in coproductie met: Perpodium & Het nieuwstedelijk